DoporučujemeZaložit web nebo e-shop
 
2014
 
 
Oficiální výsledky RTG Qvejši Jipo-me RTG DKK 0/0 RTG DLK A/A negativnííííí
 
 
2012
 
31.3.2012 - tak po oprvadu velké velké odmlce jsme se vrátili na bitevní pole  a po ne zrovna velkém tréninku jsme vyrazili na závody. Dennýsek ač v kategorii ZM vybojoval krásné druhé místo s body 44 na zcela rozfoukané stopě, kde setrošku zamotal na začátku prvního úseku a obráceně zalehl předmět, na poslušnosti dostal 45 bodíků za jeho happy předvedení a nakonec předvedl krásnou, rychlou a ochotnou obranu, kde získal 50 bodů. A po rovnosti s Andreou Kaslovou a její Baccardi jsme si vylosovali i nejlepší obranu. Dennýsku jsi šikulka a doufám, že takhle budeš pokračovat i ve vyšších kategoriích.
 
 
 
2011
 
 
15.12. - v noci ze 14.na 15.prosince odešel Agbárek do Psího nebe. Byl to pes s velkým srdcem, přítel a kamarád, člen rodiny, kterého nám už nikdo nenahradí. Odešel náhle a pomalu bez rozloučení. Byl to bojovník a rváč, bohužel boj s hrůznou nemocí vyhrát nedokázal...
Bobísku...Nikdy na Tebe nezapomeneme !!!
Budeš nám moc chybět !!!
19.2.2011 - zúčastnili jsme se zimního obranářského závodu v Příbrami, kde Agbar v kategorii ZVV2 obsadil krásné 5.místo s počtem bodů 81 na poslušnosti, kde jsme už tradičně nešli na žebřík :-( . Na obraně předvedl moc pěkný výkon, který paní rozhodčí Golhová s malými srážkami při pouštění ohodnotila 93 body.
 
1.2.2011 - udělala jsem pár fotek z obran, tak konečně vkládám na rajče
2010
20.11.2010 - závod Dobříš  Denny ZM - 5.místo
                                                   Agbar ZVV1 - 1.místo
 
 
Nabídka štěňátek NO bez PP
Nabídka krásných ˇštěňátek německého ovčáka bez PP, černá se znaky. Oba rodiče možno vidět. Více informací na tel.č.774 619 167
 
 
 
 
 
18.9.2010 - Oblastní výstava německých ovčáků Příbram - výsledky a foto v  sekci akce

 
 
11.9.2010 - Pohár města Sedlčan  Denny ZM - 3.místo
                                                              Agbar ZVV2 - 3.místo

4.10.2010 - vloženo video z LVT Nadějkov (děkujeme Sarah Polanské), celková aktualizace, vloženy nové odkazy a vytvořen nový banner.
 
31.8.2010 - vytvořeny nové stránky chovného německého ovčáka Xara od Roubenky

 
 
30.8.2010 - takže :-) ...vrátili jsme se z letního výcvikového tábora v Nadějkově. Figurovali tradičně Honzík Bőhm a Jiřík Petrus a dělali to víc než výborně. Honza nás jako vždy zahltil množstvím rad a vědomostí a celý týden nás doprovázel svým úžasným optimismem a nešetřil úsměvy. Denny u Martina Pejši složil zkoušku ZM, obdržel 48 bodů na stopě, poslušnost se nám moc nevyvedla, jelikož jsme dostali nulu za odložení, kde Denny po výstřelu neudržel nervy na uzdě a zvedl se hledajíce figuranta, takže máme co trénovat. celkově to bylo za 38 bodíků. Obrana byla rychlá, razantní a nekompromisní, celkově za 49 bodů. Celkově jsme obdrželi známku velmi dobře, takže spokojenost. Pro všechny, kteří mají zájem o fotky, ukládám je na rajče, kde si je můžete pro vaše weby stáhnout. Vzhledem k obrovskému množství fotografií mi můžete napsat a můžu Vám zaslat DVD nebo poskytnout jen některé fotky v plném rozlišení...

 
 
2.5.2010 - postupně provádím aktualizaci 

 
 
 
17.4.2010 - Abar složil ZVV2

 
 Nabídka štěňátek
 
V chovatelské stanici z Ptačího hnízda jsou ještě volné dvě fenky a jeden pejsek.
 
 
 

28:3.2010 - včera jsme se zúčastnili Jarního závodu v Hrádku u Rokycan. Agbar startoval v kategorii ZVV2, na stopě ověřil lom a nezalehl předmět a tak obdržel 82 bodů. Na poslušnost jsme nastupovali ještě stále s tím, že nepůjdeme na žebřík a bohužel k drobným chybičkám se ještě Agbar při vysílání vpřed, kde sice běžel krásně a svižne vychýlil z osy a dostal bohužel nulu. celkově to bylo za 73 bodů. Spravil to ovšem pěknou obranou s 93 body a celkově jsme se umístili na krásném druhém místě.

Denny startoval v ZM, na stopě získal 47 bodů, na poslušnosti mě oběhl s aportem a dostal 46 bodů. Na obranách místo makety oběhl velký kůl, co stál vedle a hnal na figuranta, co to dalo a tak získal jen 44 bodů. celkově se umístil na třetím místě. Oba kluci mi udělali radost a doufám, že se to do budoucna ještě zlepší.

 

 


19.3.2010 - zaktualizována sekce odkazy


 

20.2.2010 - zúčastnili jsme se zimního obranářského závodu v Příbrami. Denny v kategorii ZM, kde získal  48 bodů na poslušnosti se ztrátou za aport. Na obraně dostal 45 bodíků, jelikož velice nažhaven neoběhl maketu a mazal přímo na figuranta. Obranu měl jinak bez ztráty, přičemž nás neoběhnutá maketa stála první místo. S Agbarem jsme poprvé nastoupili v kategorii ZVV2, na obraně Agbar též odmítl oběhnout makety a s dalšími drobnými chybičkami jsme obdrželi 86 bodů. Na poslušnosti to bylo bodů 8O ,jelikož jsme nenastoupili na žebřík. Celkově jsme skončili na devátém místě a až začne zkouškové období, doufám, že obhájíme body u zkoušek, abychom mohli ve výcviku pokračovat dál.

 
2009
23.11.2009
- dovolená super, Jájo díky :-)
- na rajčeti vloženy nové fotky
 
24.10.2009 - bonitace Dobříš
Agbar obdržel kód 5CX1/P a je doživotně zařazen do 2.třídy chovnosti
18.9.2009 - Agbar složil FPr3

28.9. - byly vloženy fotky z MČR ZVV3, z výstavy NO na Dobříši a z tréninku obran
30.8. - tak a jsme doma :-( Bylo to super, chtělo by to ale ještě aspoň týden. Spousta fotek z tábora je na www.agbarbrutanik.rajce.idnes.cz
22.8. - takže léto se nám pomalu a jistě chýlí ke konci, máme za sebou výlet za Artisákem do Krušných hor, bylo to absolutně super a zítra odjíždíme na tábor s Martinem Pejšou a budeme trénovat, trénovat a trénovat, jelikož se chystáme na další zkoušky. Brzo budou doplněny nějaké fotky :-)


ZKO Rožmitál pod Třemšínem pořádá třetí ročník kynologických závodů ve dnech 4.-5.6.2009. Připraveny jsou velmi hodnotné ceny a skvělá zábava.

20.6. - dnes jsme s Agbarem složili zkoušku IPO3
13.6. - dnes jsme s Agbarem složili IPO2

7.6. - ve fotogaleriích vloženy fotky z tréninku obran s Martinem Pejšou

6.6. - vloženy nové fotky z výcvikového víkendu v areálu DCA ve Volenicích. Fotky si můžete prohlédnout zde

31.5. - naše domovská ZKO Rožmitál pod Třemšínem uspořádala k příležitosti Dětského dne ve Hvožďanech ukázku výcvilu psů. A tady jsou nějaké fotěčky
...
 

 
26.5.2009 - vloženo několik nových fotek

23.5. dnes jsme s Agbarem složili zkoušku FPr2

16.5 - dnes jsme s Agbarem složili zkoušku IPO 1


 
13.4. - máme za sebou nádherný, slunečný, prodloužený velikonoční víkend, který jsme strávili velice vydařeně. Vydali jsme se na obrany, zajeli si na stopy,potrénovali poslušnosti zaběhali si u kola a byli jsme plavat. Co víc si v nadcházejícím jaru, které se tváří jako léto přát? Foteček tentokrát moc není, ale alespoň z výletu na přehradu Orlík si můžete prohlédnout.

10.4. - vloženy nové fotky z tréninku obran
 
21.3. - v chovatelské stanici z Ptačího hnízda
jsou ještě volná štěňátka.
Otec Gerro Leryka matka Arsa z Vodňanské doliny.
 
 
 
vloženy nové fotky a videa !!!

8.3. 2009 - aktualizace sekce odkazy
15.2. - vloženy nové fotky
 
24.1.2009 - pořádá ZKO Rožmitál pod Třemšínem závod, který se uskuteční v areálu firmy Dog center Ajax. Všichni jste srdečně zváni. Propozice zde : DCA_zima_2009.pdf (185 KB)  Připraveny jsou hodnotné ceny, dobré jídlo a pití a příjemná atmosféra. Přijeďte si zazávodit.
 
3.1. - vložena  nová fotogalerie v sekci Fotky z akcí, kde jsou především fotky z obran